Viso knygų: 794
  el. paštaskodas

  TAKAS. Lietuvių kalba kitakalbiams. B1 lygis

  Vadovėlis

    
  AutoriusLaura Čubajevaitė, Jūratė Ruzaitė, Greta Lemanaitė
  e. ISBN978-609-467-015-2
  ISBN978-609-467-016-9
  ISSNISBN 978-9955-34-466-7
  DOI-
  LeidyklaVytauto Didžiojo universitetas, „Versus aureus“
  Leidimas1
  Išleidimo metai2014
  Puslapių sk.261

  Anotacija

  Vadovėlis „Takas“ skirtas B1 lygio lietuvių kalbos gebėjimams ugdyti. Jį sudaro 8 pamokos – „žingsniai“, apimantys leksikos temas ir dalį gramatikos. Ši knyga – rinkinys įvairių žanrų, skirtingo sudėtingumo tekstų, kad tiek studentai, tiek jų mokytojai galėtų lanksčiai, kūrybingai ir efektyviai naudotis pateikta medžiaga. Vadovėlio išeities taškas – autentiški tekstai ir natūrali kalbos vartosena, o tekstų įvairovė išreiškia bandymą atsižvelgti į skirtingų mokymosi stilių, pomėgių, socialinių sričių ir interesų besimokančiųjų poreikius. Knyga gausiai iliustruota paveikslais ir fotografijomis, rasite smulkiosios tautosakos ir sakytinės kalbos, neformaliosios kalbos pavyzdžių. Dalis gramatikos taisyklių pateikta pamokose kaip aktyvios užduotys. Daugiau informacijos ir gramatikos taisyklių pateikta gramatikos priedo įklijoje, kuri suskirstyta ne pagal pamokas, o pagal kalbos dalis.
  Atmintuke rasite kiekvienos pamokos koliažus, kuriuos galima rodyti išmaniojoje lentoje interaktyvioms užduotims, klausymo įrašus ir visus vadovėlio tekstus, kad mokytojas panorėjęs galėtų išradingai juos panaudoti kurdamas savo užduotis.
  /
  The textbook "Takas" is designed to B1 level of the Lithuanian language skills development. It consists of 8 lessons - "Steps", covering themes and part of the lexical grammar.